Status

-Admin-
Saku-chan: Off-line
-Co dělá-
Mno.... Teď jsem dopsala 1.Díl Úplňku a teď asi budu psát 2.Díl na zítřek, takže jsem Off-line, ale Komentíky, když napíšete k 1.Dílu si přečtu :)
Konoha

Pro SB - Třídění

Rychlí Seznam Nejnovějších Povídek:

Oddělovač

Přijdu si pro tebe za úplňku - 7.díl (By Markéta251996)

9. listopadu 2010 v 15:51 | Saku-chan
Další díl... :)

Blog je ZDE


Sakura:

Do zavřených očí mě uhodí prudká záře. Sednu si a podívám se do sluníčka. Podle toho, jak je vyskoko soudím, že je nejmíň poledne. Pořádně se protáhnu a začnu si urovnávat vzpomínky z minulé noci. Ja jsem byla vlkem ?? Sendám si noční košilku a jemně si přejedu rukou po ramenu. Ta jizva od Sasukeho už nebolí. Uslyším po chodbě kroky. Vsadím se, že normálně bych je neslyšela, ale teď je slyším až moc dobře. Vylezu z postele a přejdu ke skříni. Možná, že přijde ta prazvláštní parta....tedy smečka. Vezmu na sebe rifle a nějaké červené tričko.

Pak si ještě dojdu do koupelny udělat ranní higienu a skočím  do kuchyně na snídani.
,,Včera v noci jsi nebyla doma"Řekla mamka u jídla. Zakousla jsem se do čerstvého toustu a polkla sousto,,Jo...byla jsem se nadýchat čerstvého vzduchu"Mamaka posmutněle zakývala hlavou,,Poslední dobou nám s tátou děláš starosti"Pokrčím rameny a natáhnu se pro další toust,,Co takhle rodinná dovolená ? To udělá všem dobře"Navrhne s nadšením,,Eh...jo to by mohla"Pokusím se o stejné nadšení, ale moc mi to nejde. Matka se na mě podívá a položí mi svoji ruku na moji,,Chceme ti jen pomoct broučku. Ještě nedávno si svoji teplotou rozbíjela teploměry a..."Víc ruku přitiskne na moji,,Nemáš horečku ?",,Ne cítím se skvěle"Mamka se usmála dala mi pusu do vlasů. Najednou zazvonil zvonek. Docela jsem to čekala, protože přede dveřmi byli slyšet kroky a někdo tam mluvil. Šla jsem otevřít a za dveřmi stál Naruto, Sasuke a ještě nějaké dvě holky s klukem. Hádala jsem, že je to ta Karin, Hinata a Sai. Máma vyšla ze dveří, aby si je mohla prohlédnout,,Ach...dobrý den. Ahoj Naruto. Hledáte někoho ?",,Ano...mohla by Sakura s námi ven ?"Mamka se usměje,,Potřebuje mezi lidi. Ve městě nebyla alespoň už dva měsíce"Jsem už převlečná, tak jen vyjdu ven. Radši jdu k Narutovi...nechci být vedle Sasukeho,,Tak vrať se domu v deset"Zabouchla. Když jsme vyrazili, tak zpoza lesa vyšel táta.

Sasuke:

To mi tak chybělo. Rychle se snažím zařadit mezi ostatní, ale je už moc pozdě. Pozdraví Sakuru s Narutem a projde kolem mě. Snažím se na něj nedívat, přesto si všimnu, jak po mě zírá. Poznal mě ? Těžko...i když moje černé vlasy jsou k nepřehlédnutí. Otočí se na mě a zastaví se. Hodím pohled na něj, ale neotáčím se celý. Já i on se otočíme zpátky a zase jdeme svou cestou.
,,Takže co podnikneme ?"Zeptá se Karin a otráveně se podívá na Sakuru. Je vidět, že se jí ani trošku nelíbí,,Minule vybíraly holky...teď ať vybírají kluci"Špitla Hinata a víc se hlavou zabořila do Narutovi hrudi,,Půjdem do čajovny"Navrhnu. Potřebuji se nějak odreágovat a vodní dýmka mi k tomu víc jak skvěle pomůže. Všichni nadšeně přikývnou, teda až na Sakuru. Vím, že se v mé přítomnosti necítí ve své kůži. Chytnu ji okolo ramen,,Vsadím se, že jsi ještě nikdy neměla vodnici"Sakura zakroutila hlavou,,Naučím tě to"Zasměju se a snažím se být alespoň trošku vtipný.
Všichni sedíme na polštářích a smějeme se. Dokonce i Sakura. Jde vidět, že vodní dýmka dokáže člověka uvolnit. Hází po ostatních polštářema a směje se všemu. Naruto se postaví a zavrávorá,,Vsadím se, že ty Karin si nedáš pusu s Hinatou",,O co ?"Křikne na něj Karin,,O to...že když si dáš pusu s Hinatou...tak...tak....tak já si dám pusu se Sasukem!"Ukáže na mě prstem a začne se tlemit,,Se mnou nepočítej"Odseknu, ale Naruto mě chytne za límec,,Jakmile dáš pusu Hinatě, ta já dám pusu tady Sasukemu, nebo mi zdrhne, takže dělej!"Začnu se kroutit v jeho sevření, ale je o dost silnější než já, teda pokud je zrovna člověk. Jako vlk bych ho dostal jednou ranou. Karin se vrhne po nicnetušící Hinatě za začne jí líbat. Pak se odtrhne a křikne na nás dva,,Byl to polibek, takže vy dva taky. Ne pusa, ale vášnivý polibek!"Naruto se na mě ušklíbne,,Smůla mno..."Přitiskne svoje ústa na moje a vnikne do mě jazykem.Slyším jásot od ostatních a zvuky foťáků. Rychle se od něj otrhnu a oba si začne otírat pusu,,Jestli to budě někde veřejně, tak vám rozmlátím huby"Křiknu na ostatní. Sednu si a do náručí mi spadne vysmátá Sakura. Vypadá to, že si ani neuvědomuje co dělá. Všichni tam sedíme a děláme nějaké přiblblé sázky až do noci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Holymord