Status

-Admin-
Saku-chan: Off-line
-Co dělá-
Mno.... Teď jsem dopsala 1.Díl Úplňku a teď asi budu psát 2.Díl na zítřek, takže jsem Off-line, ale Komentíky, když napíšete k 1.Dílu si přečtu :)
Konoha

Pro SB - Třídění

Rychlí Seznam Nejnovějších Povídek:

Oddělovač

Přijdu si pro tebe za úplňku - 6.díl (By Markéta251996)

9. listopadu 2010 v 15:51 | Saku-chan
Další díl... :)

Blog je ZDE


Sasuke:

,,Cože ?",,Sasuke....proč ?",,Jsi blbej ?"Všichni na mě začnou pokřikovat a domáhat se odpovědi.
Nechávám tlapy opřené o Sakuru, aby náhodou nevylítla,,Sasuke víš co jsme si domluvili ??"
Podívám se na Naruta a odpovím,,Že nikoho nekousnem, ale já byl postřelen a myslel jsem, že už se z toho nedostanu....jo a ještě něco to neměla být ona, ale její tatík!"Všichni se znovu rozkřičí a vznikne hlučná hádka,,Její otec ? Proč ?"Zaburácí Naruto a tím přehluší ostatní,,On na mě střílel",,Proč by na tebe střílel ?",,Nevím...to se zeptej jí!"Osdeknu a s obviňujícím pohledem se stočím k ní a slezu.

Sakura:

Ale ne. Teď musím lhát, jinak bůhví, co by mu mohli udělat. Chvilku si rozmýšlím odpověď,,Ztratila jsem se...byla už tma a taťka se mě rozhodl hledat...vzal si pušku na obranu...a když mě našel, tak jsi tam byl ty! Neměl důvod na tebe střílet, dokud jdi se nerozběhl proti nám"Přikrčím se na zem.
Sasuke zavrčel,,Jo to určitě"Všichni kolem nás si nejprve něco zašeptali a pak se Naruto vymáčkl,,Víc věřím Sakuře...sorry Sasuke, ale ona se dokázala pořádně obhájit a všechno i ta část tvoji teorie k tomu pasuje. Napadl jsi je on z obrany na tebe střelil"Sasuke vypadá dost naštvaně,,Ona lže! V tom lese byla určitě z jiného důvodu!"Zavrčí a odejde. To je mi ale urážlivka,,Sasuke počkej !"Zavolá na něj Naruto a když se stejně neukáže, běží za ním. Protáhnu se a naberu do sebe kyslík. Měla jsem o něm jiné smýšlení. Možná je fajn, ale to neodpouští to, že mě proměnil. Při té myšlence zavrčím. Nemám tady co dělat. Mám být doma v posteli, jenže já nejsem ani trochu unavená. Naopak mám energie na rozdávání. Přesto se otočím a odkráčím pryč,,Hej Sakuro !"Otočím se na osobu, která to na mě vykřikla. Byl to Sai,,Co ?"Zeptám se podrážděně. Chci už domů,,Jestli chceš tenhle život přežít, měla by jsi se přidat k nám"Znuděně se podívám do země. Možná má pravdu. Možná opravdu už se musím navždy toulat po lesích a běhat s nějakou partou"Karin mírně sklopí uši. Zavrčím na ni a dál už ji ignoruji,,Máš měsíc na rozmyšlenou"Řekne Sai a všichni, jako kdyby někdo dal povel vyrazili bůhví kam. Podívám se na oblohu. Po nebi se začne rozlévat sluneční záře. Vyběhnu z lesa a nechám se od slunce ozařovat. Cítím, jak se dostávám do původní podoby. Radostí šílím. Jakmile jsem zase ta stará Sakura rozeběhnu se domů, aby nikdo nezjistil, že jsem nebyla doma.

Sasuke:

Pitomci. Jako kdyby neznali instinkty. Říkají, že jí věří a mně ne. Nevěří tomu se kterým byli skoro 100 let, ale věří někomu, koho viděli včera poprvé. Ano...vžycky budou obviňovat ty, kteří je pokousali...i já obviňuji, ale stále mám na to trochu jiný názor než oni. Otevřu dveře do pokoje, když mě v tom okamžiku zastaví Itachi,,Kde jsi byl ?",,Co tě to zajímá"Odseknu a vejdu do pokoje,,Mám o tebe poslední dobou starost",,Nemusíš nic předstírat"Osopím se na něj a znuděně hledám čisté věci,,Furt lítáš někde po venku a...."Zase vypínám. Tohle nemusím poslouchat. Navleču na sebe jiný oblečení a sejdu dolu do kuchyně,,Sasuke posloucháš mě vůbec ?"Vytáhnu z ledničky salám a hodím ho na chleba,,Ne proč ?"Iachi se neovládne a jednu mi vrazí. Podržím se na bolavém místě a kousnu do chleba, jako kdybych to ani nezaregistroval,,Jsi arogantní a myslíš jen sám na sebe!"Rozkřikne se Itachi a naštvaně mě chytne za límec,,Proč netáhneš za tou svoji....děvkou!!"Začnu útočit na jeho slabé místečko,,Takhle o ní nemluv"Sykne na mě a přitáhne si mě blíž k tělu,,Děvka"Oseknu. Itachi sevře límec pevněji,,Takhle o Konan nemluv! Když jsi byl malý, vždy ti byla oporou!",,Neříkej ? Že si na to nepamatuju !"Vymaním se z jeho sevření a uteču do svého pokoje, kde se zamknu,,Je to už moc dávno...."Pošeptám a přivřu posmutněle oči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Holymord