Status

-Admin-
Saku-chan: Off-line
-Co dělá-
Mno.... Teď jsem dopsala 1.Díl Úplňku a teď asi budu psát 2.Díl na zítřek, takže jsem Off-line, ale Komentíky, když napíšete k 1.Dílu si přečtu :)
Konoha

Pro SB - Třídění

Rychlí Seznam Nejnovějších Povídek:

Oddělovač

Přijdu si pro tebe za úplňku - 5.díl (By Markéta251996)

9. listopadu 2010 v 15:50 | Saku-chan
Další díl... :)

Blog je ZDE


Sasuke:

To už je zase úpněk ? Zakňourám do polštáře a odhodím ho na druhý konec pokoje rovnou na dveře. V tu chvíli se otevřou a vnich...Itachi. Polštář mu přistane na hlavě a zůstane tam. Začnu se velmi nahlas smát a držet se za břicho.Itachi koukne po mně tím svým strašlivým pohledem a jen s polštářem na hlavě dodá,,Dnes je Hallowen...takže jdeme na hroby mamky a taťky"Vyvalím oči a jen ze sebe vyklopím,,Dneska ?!",,Ano dneska. Něco proti ?"Nemám co doat, ale nahrne se ve mně nával nenávisti,,Divím se, že jim na ten hrov vůbec chceš jít !",,Sasuke....to už jsme probrali"Sendá si z hlavy ten polštář, aby vypadal vážnějc,,Ne neprobrali! Rodiče měli nehodu a tys nemohl být u jejich smrtelné postele...tys.."Cítím, jak se mi derou slzy ven. Rychle je zaženu a rozkřičím se znova,, Tys prostě musel odjet do té své Evropy za lepším životem že ?!",,Sasuke já neměl na výběr"Sevřu ruce v pěst a držím se, abych ho nepraštil,,Ani na pohřbu jsi nebyl!...prostě jsi zmizel.."Dodám a svezu se na zem. Itachi ke mně přistoupí a položí mi ruku na rameno. Setřesu tu odpornou ruku a tentokrát neudržím nával slz,,Sasuke...já..jinak jsem nemohl...",,Nemohl...nebo nechtěl ?"Zeptám se ho se slzami v očích,,Nemohl...na ten hřibotov ale jdeme...musím to rodičům vynahradit..."Podá mi ruku, ale já se zvednu sám.
Jdeme temným večerem,,Ale půjdeme hnedka domů...musím si pak ještě něco důležitého vyřídit"
Itachi kývl, ale já vím, že se tam zdržíme až do noci. Musím nějak zmizet, nebo mě uvidí, jak se proměňuji ve vlka.
Stojíme u hrobu a zamlkle na něj hledíme. Každý zapálí jednu svíčku a dodržuje ticho. Ani jeden z nás to nehodlá porušit, ale Itachi má něco na srdci,,Já je vážně měl rád, jednou ti povím důvod, proč jsem musel"Naštvaně odseknu,,To sotva, protože mi to budeš chtít říct na prahu své smrti"Dojdu k němu a pošeptám mu s nenávistí do ucha,,A to já tam zrovna nebudu...budu muset někam jet"Itachi si vzdechne,,Sasuke..."Začne něco blekotat, ale já ho neposlouchám. Spíš začínám cítit lehké brnění v těle. Okamžitě se podívám na oblohu. Sakra vychází měsíc! Rozběhnu se pryč. Je mi jedno, co si o tom bude myslet, ale nesmí mě vidět jako vlka. Slyším ho volat své jméno, ale na to mu kašlu. Za hřbitovními branami už běžím né jako člověk, ale jako vlk.

Sakura:

Už to zase začíná! Vyběhnu z baráku a běžím co nejdál od něj. Zase ten zvláštní pocit. Najednou vidím, jak moje tělo prorůstá růžovými chloupky. Začnu je ze sebe strhávát, ale rostou čím dál tím víc. Zajedu mezi nima nehtama, ale ucítím na kůži bolest. Zděšeně vykřiknu. Já nemám nehty, ale drápy! Zase začnu křičet, ale jediné co slyším je zoufalé vytí. Vyděšená a zmatená se rozeběhnu po lese,,Co se to se mnou děje ?!"Křičím zoufale mezi stromy za běhu, jako kdybych od nich čekala odpověď,,Co ?!"Křiknu ještě zoufalejc. Najednou si všimnu velkého světlého až žlutého vlka. Zapištím a zakopnu o malý kořen, který mi stál v cestě. Splašeně spadnu a zaryju nos...tedy spíš čumák do země,,Ahoj!"Vykřikne přátelsky vlk. Vyletím na všechny čtyři,,Ty mluvíš ?!"Hodí po mě pohled, na který asi nikdy v životě nezapomenu,,Ten hlas...Sakuro ?!"Skoro až vykřikne a čumákem drkne do krku,,Ty jsi taky...ehm...vlkodlak ?",,Naruto ?!"Řeknu snad ještě překvapenějším tónem jak on,,Ty-ty jsi vlk ??"Jeho tvář se stáhne do jakéhosi úšklebku, který má nejspíš představovat úsměv,,Jo...a jak tě tak vidím, tak ty taky",,Ne to je omyl..to se mi jen zdá...zítra se probudím ve své posteli a zjistím, že tohle je jen sen"Naruto nadzvedne jedno ucho,,Co prosím ?"Chtěla bych se štípnout, ale bude mi muset stačit kousanec. Kousnu se do tlapy a bolestně syknu,,Au"Podotkne Naruto a kouká na mě jak na blázna,,Tohle není sen ??!"Vyštěknu polekaně. Naruto kývne hlavou,,Ne.."Naruto mi položí hlavu na krk, aby mě utěšil,,Pojď se mnou...nejsi jediná"Moje zelené oči se mi rozzáří,,Vážně ?",,Ano je nás teď s tebou šest"
Kličkujeme lesním porostem, až dojdeme k maličké přírodní studánce, kde odpočívají mohutní vlci zvláštních barev. Jeden byl fialový...druhý dokonce načervenalý. Uvědomím si, že asi tu nejdivnější barvu mám já....mám růžovou,,Ahoj lidi...někoho k nám vedu"Všichni se postavi a prohlížejí si mě. Proč já ?,,Ahoj...já...já jsem Hinata"Řekne jedna vlčice nesměle,,Já Karin"Odpoví druhá trošku ostřejc,,Promiň...Karin moc nedůvěřuje těm které nezná"Omluví ji Naruto,,To chápu"
Řeknu soucitně a dívám se na dalšího vlka, který ma načernalou až namodralou barvu,,Já jsem Sai"Podrbe se za uchem,,Ten má zase blechy"Omlouval Naruto tentokrát Sae. Z hvozdu se vynořil další obrovský vlk,,Pardon...komplikace"Vlk se zarazil. Zbystřím. Ty?,,Tak to je Sasuke"Vyštěkne Naruto a  šťouchne do černého vlka, který je černější jak noc,,Tos byl ty!"Zvýším hlas,,Co ?" Zeptal se nechápavě Naruto a podíval se na Sasukeho,,Vy se znáte ?"

Sasuke:

Skvělě Naruto...ty pablbe. Právě jsi mě prozradil,,Sakuro...dovol, abych ti to vysvětlil"Sakura jen prskala a vrčela,,Není co!"Vrhla se po mě a začala do mě hryzat. Mám štěstí, že jsem kluk, takže ji jednoduše přeperu a svalím pod sebe,,Já to věděla...nevěřím ji...napadla jednoho z naší smečky!"Zavrčela na Sakuru Karin,,To je v pohodě"Odvětím,,Má na to právo",,Jaké právo ??"Prskne Karin a nenávistně se na ni podívá,,Přeměnil jsem ji"Oddechnu a snažím se nehledět na obviňující pohledy ostatních. Obvzláště Naruta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Holymord