Status

-Admin-
Saku-chan: Off-line
-Co dělá-
Mno.... Teď jsem dopsala 1.Díl Úplňku a teď asi budu psát 2.Díl na zítřek, takže jsem Off-line, ale Komentíky, když napíšete k 1.Dílu si přečtu :)
Konoha

Pro SB - Třídění

Rychlí Seznam Nejnovějších Povídek:

Oddělovač

Přijdu si pro tebe za úplňku - 15.díl (By Markéta251996)

21. listopadu 2010 v 11:37 | Saku-chan
Další díl... :)

Blog je ZDE


Sakura:

Dotýká se mě všude po těle. Moc mi to nevadí, ale nechci, aby to zašlo někam dál než mazlení.
Snaží se mi stáhnout kalhoty, ale to už nechci. Už tak jsem tady bez trička.
 Sasuke se na mě nechápavě podívá. Jako kdyby nevěděl, že to nechci,,Sasuke...kun...ne"
Pohladí mě po vlasech a usměje se,,Jo..jasně"Povytáhnu obočí,,Chápeš ?"Přikývne a políbí mne na čelo. Neviznám se v něm. Za nějakou dobu po mně určitě zase půjde a bude to chtít.
 Radši ho odstrčím a navléknu na sebe jeho triko,,U-už bych měla jít"Posadí se na rozbitou postel,,Proč ?",,Nechci už být tady. Chci domů a...."Povytáhne obočí,,A....?"Za měsíc jdu na vysokou...chtěla bych se připravit"
Usměje se,,Na to budeš mít času, kolik jen chceš ?"Uchechtnu se a odejdu z pokoje.
 Itachi tam sedí na gauči a dívá se na televizi. Vedle něj leží nějaká modrovlasá dívka.
To bude ta jeho holka. Konan. chtěla bych se ho zetat, co je Konan zač. Když žije tak dlouho...ale vlkodlak to není...tak co tedy ?"Nechci se ho ale ptát, když je tu ona. Tiše jako myška vyklouznu z jejich domu a uteču odsud co nejrychleji to jde. Při tom běhu se podívám na oblohu.
Je tak nejméně odpoledne. Zastavím se až u mého domu.
Procházím pomalu chodbami a vejdu do jedné z pár místností na chodbě.
Nic tu nebylo. Ten pach už skoro vymizel. Začnu hledat po pokojích, ale nikde ani stopy.
Vyběhnu ven na zahradu. Všimnu si dvou velkých kamenů a na nich kytky.
 Přejdu k nim a přejedu prsty po hrubém kameni. Kleknu si, abych viděla na nápisy, co zde byl vyryty. Je to můj tatínek a maminka. Uchechtnu se když zjistím, že je tam napsáno: Zemřeli v pokoji. Zakroutím hlavou,,Sasuke..."Písmo je uděláno amatérsky. Musel do toho rýt drápy, když byl přeměněnej. Doufám, že dneska nepřijde. Bojím se ho. S vlasy si hraje prudký vítr.
 Není mi zima. I přesto se zaklepu. K nohám mi spadne jablko ze stromu, který se tyčí nade mnou.

Sasuke:

Cítím se hrozně. S  té pověry jsem si asi srandu neměl dělat. Teď mě bude celých deset let a více prohánět nehorázný hlad. Pro jistotu jsem se na večeři pořádně nadlábl.
Břicho mám dvojnásobné a čekám na večer. Nechci už nikdy noc. Snažím se zahnat myšlenky něčím jiným. Snažím se pořádně vzpomenout na rodiče, ale je to rozmazané.
Další vzpomínka se ujme na světovou válku. Na obě. Nebojoval jsem v nich, ale můj bratr ano. Vztanu a chci jít za ním, se ho na něco zeptat. Ale otočím se. Pohlédnu na temnou oblohu. Po tváři mi sjede studený pot a já polknu,,Ne..."
Tydle ty denní proměny jsou stokrát horší, než ty měsíční. Všechno vás bolí a cítíte tu změnu v kostech. Je to jako první přeměna. Zmítám se v křečích a jediné co vnímám je ta bolest. Bolest....bolest....bolest....
Otevřu oči a padnou mi do řerné noci,,Jsi v pohodě ?"Otočím se na dotyčného.
Je to můj bratr. Nejspíš tu byl, jakmile uslyšel můj křik. Neodpovídám, protože vím, že by mi stejně nerozuměl. Pak si ale vedle mě lehne obrovský černý vlk,,Neodpověděl jsi mi na otázku"Skoro se ho až leknu,,Nerozuměl by jsi mi"Itachi se zadívá na rozmlácenou postel,,Máš hlad ?"Moji pozornost obsadí prázdný žaludek, ale ještě před chvilkou byl plnej k prasknutí ! Pocítím hlad. Není zas tak hrozný, ale ani není příjemný. Zvednu se a chystám se odejít,,Nechodil bych za ní"Jak to hergot poznal ?! Ototočím se na něj,,A to jako proč ?",,Protože vím, že ona má z tebe strach a ty to nedokážeš pochopit" Vstyčím čumák nahoru,,Co ty můžeš o ženách vědět ?"
Dotčeně se zašklebil,,Já narozdíl od tebe byl už na všech metách. Ty ? Ty jsi byl jenom na první...líbání"Zavrčím na něj,,Nespěchám na ní a...a...a hergot ty mě špehuješ, nebo co, že to víš ?!"Zakroutí hlavou,,Ne, ale jde to na tobě poznat"Výhružně na něj štěknu a vyjdu z pokoje. Dobře...vyhovím mu. Dnes za ní nepůjdu. Půjdu do lesa. Tam můžu ublížit jen nějaké zvěři.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Holymord