Status

-Admin-
Saku-chan: Off-line
-Co dělá-
Mno.... Teď jsem dopsala 1.Díl Úplňku a teď asi budu psát 2.Díl na zítřek, takže jsem Off-line, ale Komentíky, když napíšete k 1.Dílu si přečtu :)
Konoha

Pro SB - Třídění

Rychlí Seznam Nejnovějších Povídek:

Oddělovač

Přijdu si pro tebe za úplňku - 14.díl (By Markéta251996)

17. listopadu 2010 v 10:22 | Saku-chan

Další díl... :)

Blog je ZDESasuke:

Itachi, Itachi, Itachi. Furt jen Itachi. Řekne taky někdy jméno Sasuke ?? Otráveně ji následuji až do kuchyně, kde si Itachi připravuje snidani,,Itachi ! Sasuke se proměnil i když není úplněk !"Itachi se se zájmem podíval na Sakuru,,Jo...už jsem to čekal"Opřu se o linku,,Jak jses naučil ovládat schopnost proměňovat se ?"Zeptala se a pak se podívala na mě, jako kdyby očekávala, že se do toho rozhovoru přidám,,Nesmíš deset led pozřít lidskou krev"

Tentokrát mě ten rozhovor začne zajímat,,Proč bych měl pít lidskou krev ??"
Itachi se na mě nedůvěřivě podívá, když zjistí že se do té koverzace připojím,,Uvidíš...nepociťoval jsi hlad, když jsi se tuto noc proměnil"Přikývnu,,A ?"
Zeptá se Sakura a těká po mě očima,,Ano..."Odpovím a čekám na další větu,,Ten hlad se bude stupňovat a nic jiného než lidé ten hlad neutiší. Hladem budeš neskutečně trýznit a nakonec je jisté, že jednou někoho zabiješ. I kdyby jsi třeba skoro celých deset let neměl lidskou krev a den před koncem by jsi ji pozřel, tak budeš muset znova od začátku."Polknu,,Cože ?? Děláš si snad srandu !"Itachi vážně přikývne,,Je těžký to vydržet a já to porušil asi 5x...nevím, jak se to povede tobě"Sakura se na mě nejistě podívala,,myslím, že by jsi se od něj měla tak na pár desetiletí držet dál...stejně jako zbytek vaší smečky"Sakura je čím dál tím nejistější a já mám o ni docela velký strach. Itachi mi ještě něco řekne, ale já ho neposlouchám. Jsem duchem úplně někde mimo.

Sakura:

,,Cože ? Mám se s ostatníma odstěhovat ?!"Itachi na mě kývl. Myslí to vážně ? Co mám k sakru dělat ? Podívám se na Sasukeho, jestli nemá napsanou na obličeji spásnou myšlenku.
Nic. dívá se do prázdna a mlčí. Podívám se na Itachiho s prosebným pohledem,, Nejde to nějak obejít, nebo cokoliv jiného ?",,Ne"Řekl rázně Itachi a díval se na Sasukeho zatínající se pěsti.
Přejdu k Sasukemu,,Já tady zůstanu. Odmítám odjet"Itachi svěsil hlavu,,Stejně to jednou budeš muset udělat...Konan taky..."Zmateně se na něj podívám,,Tvoje holka ? To by ale znamenalo, že na světě žije trochu déle a pochybuju, že by jsi chodil tak s nějákou čtyřicetiletou ženskou"
Itachi mávne rukou a usrkne trochu mléka,,To sem teďka netahej. Přinutil jsem ji kvůli jejímu bezpečí...na dvacet let se odstěhovala na Kubu,,Dvacet let ? Počkej ona je taky vlkodlak ? Itachi zakroutí hlavou,,Ne je..."Sasuke se probudí ze svého snění,,Já to dokážu. Vydržím ten hlad, ať se děje, co se děje"Radši ho chytnu za ruku, aby něco nerozbil, protože na něm bylo jasně vidět, že má k tomu nakročíno. Pro jistotu ho odvedu do pokoje a donesu mu sklenku vody.
Hodí po ní vražedný pohled a prudce ji chytne do ruky. Trochu se leknu,,Opatrně..."Nestačím to ani doříct a už mi u nohou leží střepy,,Sasuke uklidni se !"Neudržím se a okřiknu ho. Jedinou odpovědí je mi tsk. Lehne si na postel a oddychuje. cítím prudký tep jeho srdce. Lehnu si vedle něj a začnu mu výskat vlasy.

Sasuke:

Jsem neskutečně rád, že je tu se mnou a že se mi snaží pomoct. Chytnu ji okolo pasu a začnu líbat. Nebrání se, ale když se na ni podívám, tak se netváří zrovna nadšeně,,Stalo se něco ?"
Zašklebí se,,Budeš se každou noc měnit v krvelačnou bestii a práš se mě, jestli se něco stalo ??"
Pousměju se a pokrčím ramen,,A to vadí ?"Pohoršeně se na mě podívá a jen se smutně zasměje,,Jsi divný"Usměju se taky a jemně ji políbím. Chci něco víc. Zajedu jí rukou pod tričko hladím jí bříško. Nebrání se, ale jakmile zajedu výš ucukne,,Neboj se"Pošeptám ji a hladím její prsa. Je to příjemný pocit a je to na ní vidět. Slastně přivírá oči a užívá si každý dotek.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Holymord