Status

-Admin-
Saku-chan: Off-line
-Co dělá-
Mno.... Teď jsem dopsala 1.Díl Úplňku a teď asi budu psát 2.Díl na zítřek, takže jsem Off-line, ale Komentíky, když napíšete k 1.Dílu si přečtu :)
Konoha

Pro SB - Třídění

Rychlí Seznam Nejnovějších Povídek:

Oddělovač

Přijdu si pro tebe za úplňku - 13.díl (By Markéta251996)

14. listopadu 2010 v 10:18 | Saku-chan
Další díl... :)

Blog je ZDE


Sakura:

Co to do něj zase vjelo ? Nejprve, když se převlíkám, tak na mě ani nepodíval...a teď ? Začnu couvat. Je stále blíž a blíž. Pomalu začíná natahovat ruku a já se začínám připravovat na nejhorší. Silně stisku víčka, ale žádný dotek nenastal. Uslyším křik. Otevřu oči a přede mnou leží Sasuke a svírá se v křečích. Podívám se z okna. Je tma...ale úplněk není.
Na Sasukem začnou rašit černé chlupy. Vyděšená stojím v rohu a nedokážu se pohnout.
Zírám jak se svijí bolestí a křičí na mě,,Co tam tak stojíš ?! Dělej přece něco !"Já ale nemůžu dělat nic. Sasuke už nekřičí, ale vyje. Nerozumím mu. Jen štěká a vrčí,,Uklidni se !!"Vyjedu po něm a svezu se na zem. Sama bych se měla uklidnit. Sasuke se už přestal svíjet a jen kňučel stále dokola,,Sakra co mám podle tebe dělat ?! Nerozumím ti. Sasuke zmateně zakňučel a díval se po místnosti. Mám strach, ale jsem docela ráda. Kdyby se tohle nestalo, tak už bych ležela někde nedobrovolně v posteli.

Sasuke:

To si ze mě děláš srandu ! Ze mě je vlk ! Křičím na Sakuru, ale nerozumí mi. Jen křičí, abych se uklidnil. Jak se ale mám uklidnit, když jsem se právě změnil ve vlka ?! Fajn...snažím se to rozdýchat. Sakura sedí na zemi a nevřícně se na mě dívá. Sednu si na zem a podívám se na ni,,Jakto ??"Zeptá se mě a pro jistotu,,Jak ti to mám asi říct, když mi nerozumíš ?!"
Štěknu po ní, i když zbytečně. Nevěnuje tomu pozornost a mluví skoro jakoby pro sebe.
,,No holt budeš muset takhle zůstat až do rána a pak mi to povíš"Zvedne se a chystá se odejít. Skočím po ní a zaženu ji zpátky na postel. Vrčím na ni a snažím se ji tu udržet,,Sasuke je chci domů !! Je to vážně nepříjemné být v jedné místnosti s obrovským a černým vlkem !"
Chápu ji, ale nemůže mě tady přece nechat. Začíná mě honit hlad. Mrknu se po ní, jestli se nehodlá odplížit někam jinam. Sedí jako přimražená,,Sasuke...prosímtě nedívej se na mne, jak na jídlo"Ucítím na tlamě vlhkost.
Uvědomím si, že slintám. Rychle se utřu do chlupů na noze a trochu se zastydím.
Dívá se na mě vyděšeně, jako nějáká kořist. Ani se jí nedivím. Taky by se mi nelíbilo být uvězněný v jedné místnosti s vlkem. Chtěl bych se na ni usmát, ale to bych jí jen vyplašil.
Vyskočím na postel, ale jediné co uslyším je okamžité rupnutí a bolestivý pád na zem.
Teda aspoň Sakuru to muselo bolet. Pro mě to nic není. Seskočím z toho co zbylo a radši si lehnu na zem.
Sakura se přitiskne na zem a jen výsměšně, přesto vyděšeně dodá,,To je jasný, že tě ta postel neudrží, když vážíš tak 200 kilo"
Trochu jsem se urazil. To byl útok na moji váhu. To chce říct, že jsem tlustý ??
Celou dobu a pocelou noc se tam pozorujeme a nic neříkáme. Stejně by mi nerozuměla, ale já jí jo.
Slunce už začíná vycházet a mě polije blažený pocit. To uvolnění, že už to mám za sebou...to se nedá popsat. Začnu si stoupat na zadní a pomalu ze mě opadává vlčí podoba. Za chvilku tam stojím jen tak. Sakura na mě nejprve civí a pak celá zrudne. Rychle si rukou zakryji ty nejdůležitější místa a schovám se do skříně.

Sakura:

Pane bože. Pane bože. Pane bože. Dívám se na něj jak z jara. Odběhne pryč a schová se do šatní skříně. Cítím, jak celá rudnu. Náhle se otevšou dveře a vlítne tam Itachi,,Sasuke mohl bys..."Zastaví se přo pohledu na rozbitou postel a pak na Sasukeho, který vykoukl zpoza skříně jen v polonavlečených terýrkách,,Já radši nebu rušit"Zachraptěl a stáhl se zpátky na chodbu.
Sasuke vylezl s kalhoty na sobě a pak se na mě zašklebil. Už tu žádné tričko nemám a to co máš na sobě mi asi nevrátíš co ? Uvědomím si, že mám na sobě ještě stále jeho oblečení. Souhlasně přikývnu hlavou, ať na to rovnou zapomene. To radši ať tady lítá polonahý on a né já.
Povzdychne si a pak se napřímí. Vzpomenu si na něco a zkusím se domáhat odpovědi,,Jakto že jsi se v noci přeměnil, i když nebyl úpněk ?"Pokrčí rameny a seden se na rozbitou postel, která se právě zřítila úplně,,Říká se, že když jsi vlkodlakem celých 100 let, tak se pak měníš každou noc"
Tiše jsem kývla a otřásla se při představě, že mě to čeká taky. Pak mi ale blýskla naděje,,Itachi to ale umí ovládat"Sasuke se na mě nevřícně podívá,,To jo...na to jsem zapoměl"Zvednu se,,Odmítám se přeměňovat každou noc"Řeknu seejistě a vylítnu z pokoje, jak namydlený blesk.
Sasuke jen mi za zády něco namíta, ale pa se zvedne a jde za mnou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tarei Tarei | Web | 14. listopadu 2010 v 17:28 | Reagovat

super deeess! Akorát takovej....úzkej :D ale jinak fajnéé

2 Yuiko<3 Yuiko<3 | Web | 14. listopadu 2010 v 20:36 | Reagovat

souhlasím dess je úžasnej maniak shugo charaˇˇ

3 Majulík-chan SB-nkoo =* Majulík-chan SB-nkoo =* | Web | 15. listopadu 2010 v 21:11 | Reagovat

uzasny dess.. len skoda ze je to take uzkee xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Holymord